RadarEn
бачити та купувати

Потрібні нові клієнти? Ми допомагаємо підприємцям ефективно заявити про себе, а покупцям легко знайти все необхідне поблизу.

​RadarEn (Radar Entrepreneur) - це перший інноваційний картографічний сервіс з актуальними точками продажу товарів, послуг тощо, призначений для підприємців, які мають офлайнові точки продажу та допомагає їм швидко знайти нових клієнтів та конкурувати на ринку глобальної електронної комерції.
Сервіс дозволяє швидко додати магазин, мережу магазинів, сервіс тощо на мапу з персональною сторінкою в інтернеті, миттєво керувати активністю, змінювати контакту інформацію, а також отримувати зворотній звʼязок для контролю та покращення якості.
Додатково сторінка з магазином або сервісом може зʼявлятись в Google пошуку що надає можливості пошуку для нових клієнтів.​

Для продавця

Часто клієнти надають перевагу великим торговельним мережам та інтернет-магазинам через те, що просто не знають місцевих точок продажу товарів та надання послуг або стикаються з неактуальними даними.

Ви представник мікробізнесу? Хочете, щоб про вас дізналося якомога більше клієнтів? Реєструйся на RadarEn БЕЗКОШТОВНО.

Seller
Buyer
Для покупця

Чи траплялась з вами ситуація, коли необхідний товар чи послуга, придбані у величезному торговому центрі не виправдовували очікувань? Або виявилось, що магазин, зазначений в онлайн-картах, вже давно не працює?

Саме для таких випадків був розроблений сервіс RadarEn! Оберіть у пошуку потрібний вам товар чи послугу та дізнайтесь найближчі до вас актуальні точки продажів малого бізнесу з адресою та розкладом роботи. 

Як зареєструвати точку

1

Реєстрація

Введіть назву, що ви продаєте, категорії товарів або послуг, графік роботі та місце вашої точки на мапі.
2

Модерація

Ми перевіряємо та розміщуємо інформацію.
3

Ви на мапі!

За декілька хвилин клієнти зможуть  бачити вашу точку на мапі!

Переваги

Просто

Для реєстрації потрібна тільки адреса вашої електронної скриньки
(e-mail)

Швидко

Вас бачимуть клієнти на мапі вже за декілька хвилин

Безкоштовно

Ваша точка буде зареєстрована БЕЗКОШТОВНО!

Часті питання про RadarEn

Для додавання нової точки вам потрібно мати чинну електронну адресу. Для реєстрації переходите по кнопці Додати та заповнюєте: назву точки, опис що пропонує, додаєте світлини, вказуєте точку на мапі, заповнюєте графік (якщо є), додаєте контакті телефони та сайт за наявності. Після первинної реєстрації на вашу електрону адреси прийде лист з підтвердженням реєстрації. Після підтвердження вами реєстрації через перехід за посиланням з листа ваша інформація автоматично відправляється на модерацію і з'явиться на мапі впродовж 5-10 хвилин. Відеоінструкція

Поки ви її не вимкнете в особистому кабінеті або не відповісте на періодичний електронний лист від нашого бота.

Щоб ваша точка мала більше позитивних відгуків, треба, щоб інформація по наявність точки в визначеному вами місті, категорія товарів та послуг, а також графік роботи відповідали дійсності. Також рекомендовано в особистому кабінеті змінювати бачимість (активність) точки згідно її роботи (відчиненості), наприклад, в період вашої відпустки або при відсутності електроенергії.

Так. Це може бути корисно, наприклад, на конференціях та заходах. Ви просто додаєте точку звичайним способом, а потім в особистому кабінеті керуєте (включаєте, виключаєте) її видимість на мапі.

Так. Для цього вам потрібно підключити пакет Бізнес після реєстрації першої точки

Навіщо це потрібно?
відповідь на радіо...

Ми в соцмережах

Слідкуйте за нашими сторінками в соц. мережах та Блогом.
Також можете залишити нам свій відгук.